Najbogatsi.pl - strona główna


nie pamiętasz hasła? | rejestracja
Strona główna > Artykuły > Podświadomość kluczem do bogactwa
27 czerwca 2008 (zmod.: 6 listopada 2008)
Wyślij link znajomymdrukujfont: -A  A+

Podświadomość kluczem do bogactwa

Kategoria: mentalność
Tagi: bogactwo podświadomość postawa pozytywne myślenie prawo przyciągania sukces wizualizacja | wszystkie tagi

Bogactwo jest tylko przeświadczeniem, to stan umysłu. Mówienie sobie „Jestem milionerem” nie zrobi z Ciebie milionera. Możesz jednak osiągnąć ten cel dzięki przybraniu właściwej postawy duchowej.

Twoja opinia będzie mile widziana. Dodaj komentarz!

Myśli o dobrobycie muszą być na stałe w niej zakorzenione. Jeśli czyjeś myśli są skierowane na bogactwo, wkrótce będzie żyć w dostatku. Ty także możesz żyć w dostatku. Twoje słowa są w stanie oczyścić umysł z nieprawidłowych wyobrażeń i zastąpić je nowymi. Kto czuje się bogaczem, ten nim jest.

Pragniesz bogactwa? Więc 3 razy dziennie powtarzaj w swoich myślach przez około 5 minut: „Bogactwo – sukces”. Przed zaśnięciem powtarzaj z przejęciem tylko słowo „Bogactwo”, Twoja podświadomość wkrótce zrealizuje to marzenie. Twoja podświadomość przyjmuje wszystko, co do niej „wrzucisz”. Pragnienia i myśli (o bogactwie albo o biedzie) w niej się znajdujące zostaną jeszcze pomnożone. Podświadomości możesz wpoić jedynie prawdziwe myśli i uczucia. Jeśli nie wierzysz w swoje stwierdzenia to nie będą one miały żadnego efektu, pojawia się konflikt wewnętrzny. Aby go uniknąć powtarzaj przed zaśnięciem słowa: „W dzień i w nocy wszystko mi sprzyja”.

Co rano myśl o sukcesie i bogactwie. Rób wizualizacje – powinieneś widzieć swoje obrazy jak najczęściej i w jaskrawych kolorach. Pozwól tym myślom „zapuszczać korzenie” w Twojej głowie, są to podwaliny pod Twój przyszły stan. Podświadomość to niewyczerpalne źródło pomysłów i z pewnością podsunie Ci właściwe rozwiązania.

Bogactwo jest przyciągane przez pozytywne myśli. Często mówimy „Gdybym był bogaty, to też bym myślał pozytywnie”. Ludzie bogaci myślą pozytywnie nie dlatego, że są bogaci, ale stali się oni bogaczami, ponieważ myśleli pozytywnie. Pozytywne myślenie przyciąga do Ciebie bogactwo. Z kolei myślenie negatywne, np. zazdrość lub zawiść, odsuwa je od Ciebie. Jeśli na widok dobrego samochodu kolegi odczuwasz zazdrość natychmiast skieruj myśli na właściwe tory mówiąc „To wspaniale! Cieszę się, że mu dobrze idzie. Tak trzymać!”. Życz mu tego szczerze i z całego serca.

Pamiętaj o tym, by być konsekwentnym w swoich twierdzeniach. Jeśli bowiem po chwili będziesz kwestionował słuszność swoich stwierdzeń, pozytywne oddziaływanie Twoich myśli cofnie się, zostanie anulowane, a cały wysiłek traci sens.

WykopBlipTwitter
ocena: 3,03 (7734 gł.)
« nowszy
starszy »

Podobne publikacje

obrazek do 'Siedem sposobów kontrolowania psychiki'
Siedem sposobów kontrolowania psychiki
obrazek do 'Siedem praw psychiki'
Siedem praw psychiki
obrazek do 'Prowadzenie dziennika'
Prowadzenie dziennika
Komentarze
autor:
login (lub e-mail)/pseudonim hasło:
załóż konto
Jeśli masz konto wpisz login (lub e-mail) i hasło lub komentuj pod pseudonimem (hasło niewymagane).
treść:
Kod: obrazek weryfikujący
 
marzyciel (gość)
17 maja 2011, 12:12
ja właśnie bardzo często sobie wyobrażam że jestem milionerem i że na wszystko mnie stać. wyobrażam sobie mój nowy dom, samochód, nowe ciuchy, nowe znajomości. Wizualuzuję sobie cały ten luksus jaki może się ziścić. Przed zaśnięciem kiedy tak sobie wyobrażam, to czuję się bardzo zrelaksowany. Poprawia mi to samopouczucie. Poza tym daję sobie też szansę i co jakiś czas gram w Lotto, w nadziei że moje marzenia o bogactwie pewnego dnia się zrealizują i wygram. Poza tym uważam że ten świat jest tak skonstruowany że od pieniędzy zależy wszystko w twoim życiu. Po prostu nasze życie wygląda inaczej kiedy mamy mało pieniędzy, a jeżeli jest się milionerem to nagle się okazuje, że nie trzeba więcej pracować i że można realizować najskrytsze marzenia, a to wszystko wynika z prostego faktu że ma się dużo pieniędzy. Bycie bogatym to najprotszy sposób do osiągnięcia szczęścia, a przynajmniej do tego że nasze życie przestaje być nudne, monotonne i przygnębiające, więc nigdy nie przestanę marzyć o bogactwie, bo wiem że tylko ono jest w stanie sprawić, że przeżyję moje życie tak jak naprawdę chcę.
ML
18 maja 2011, 09:15
Ktoś kiedys powiedział - Małe pieniądze, małe problemy; duże pieniądze, duże problemy. - Poziom szczęścia w życiu zależy przede wszystkim od człowieka - człowiek nieszczęśliwy nawet po zgromadzeniu fortuny nadal pozostanie nieszczęśliwy. Za to zdecydowanie pieniądze pozwalają korzystać z uroków życia i są potrzebne. Fajnie, że wizualizujesz :)
©copyright 2008-2023 Najbogatsi.pl
o stronie | polityka prywatnosci | mapa | kontakt