Najbogatsi.pl - strona główna


nie pamiętasz hasła? | rejestracja
Strona główna > Literatura > Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert T. Kiyosaki
3 marca 2009 (zmod.: 16 kwietnia 2011)
Wyślij link znajomymdrukujfont: -A  A+

Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert T. Kiyosaki
recenzja książki


Tagi: bogactwo bogaty ojciec biedny ojciec dochód pasywny rentier robert t. kiyosaki wiedza wolność finansowa | wszystkie tagi

Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa? Dowiedz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla ciebie i dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, aby stać się zamożnym. Książka, która wstrząsnęła światem finansów!

Twoja opinia będzie mile widziana. Dodaj komentarz!

Jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie i co miesiąc z tęsknotą wypatrujesz dnia wypłaty, wiedz, że dzielisz los większości. Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia. Książka, która uświadamia ludziom ich niewiedzę!

Bogaty ojciec, Biedny ojciec - czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa - od kilku lat utrzymuje się na szczycie światowych bestsellerów biznesu. Autor, Robert Kiyosaki, otwiera nam oczy na świat, jakiego nie poznamy w szkole czy na studiach. Współczesna edukacja przygotowuje dzieci i młodzież do życia w świecie, który tak naprawdę już nie istnieje. Zakłąd pracy nie zadba o Twoją przyszłość, dziś to Ty musisz się o nią zatroszczyć.
Lektura obowiązkowa.
WykopBlipTwitter
« poprzednia
następna »
Komentarze
autor:
login (lub e-mail)/pseudonim hasło:
załóż konto
Jeśli masz konto wpisz login (lub e-mail) i hasło lub komentuj pod pseudonimem (hasło niewymagane).
treść:
Kod: obrazek weryfikujący
 
narayan (gość)
1 grudnia 2013, 21:02
Każdy zainteresowany tematem finansów osobistych powinien przeczytać tę książkę, poświęcić 1h na refleksję... a następnego dnia przeczytać następującą analizę:
http://www.johntreed.com/Kiyosaki.html
Po przejrzeniu informacji zawartych na tej stronie każdy powinien nauczyć się jak w przyszłości odróżniać wartościowe i zawierajace naprawdę przydatne wskazówki książki od marketingowego bełkotu motywacyjnego.
©copyright 2008-2023 Najbogatsi.pl
o stronie | polityka prywatnosci | mapa | kontakt