Najbogatsi.pl - strona główna


nie pamiętasz hasła? | rejestracja
Strona główna > Literatura > Maksimum osiągnięć - Brian Tracy
3 marca 2009 (zmod.: 15 kwietnia 2011)
Wyślij link znajomymdrukujfont: -A  A+

Maksimum osiągnięć - Brian Tracy
recenzja książki


Tagi: 7 praw psychiki brian tracy cele maksimum osiągnięć nadświadomość pewność siebie podświadomość | wszystkie tagi

Maksimum osiągnięć Briana Tracy`ego przetłumaczono dotychczas na 18 języków. Z czego wynika niezwykły sukces książki?

Twoja opinia będzie mile widziana. Dodaj komentarz!

"Od wczesnej młodości - pisze autor - chciałem wiedzieć, dlaczego niektórzy osiągają sukces łatwiej niż inni. Fascynowała mnie nierówność stanu posiadania, szczęścia i wpływów, jaka mnie otaczała. Coś w środku mówiło mi, że muszą istnieć jakieś przyczyny tych wyraźnych różnic. Byłem zdecydowany je poznać. Książka jest rezultatem poszukiwań, jak należy grać rolę kowala własnego losu".

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że „przecież tego nie zdołam osiągnąć”. Książka ma duże walory dydaktyczne. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

Brian Tracy napisał wiele wartościowych książek, ale ta powszechnie uznawana jest za najlepsze jego dzieło. Wystarczy przytoczyć niektóre opinie czytelników:
„Książka jest fantastyczna, w formie poradnika. Polecam każdemu kto szuka odpowiedzi jak osiągnąć sukces w życiu prywatnym i zawodowym.”
„Zobaczyłem tę książkę u znajomej... zacząłem czytać, a raczej studiować ją. Jest rewelacyjnie napisana, język bardzo przystępny - w końcu autorem jest jeden z najlepszych mówców świata. Teraz zaglądam do niej codziennie. Jest to dla mnie po Biblii drugi przewodnik po drodze życia.”
WykopBlipTwitter
« poprzednia
następna »
Komentarze
autor:
login (lub e-mail)/pseudonim hasło:
załóż konto
Jeśli masz konto wpisz login (lub e-mail) i hasło lub komentuj pod pseudonimem (hasło niewymagane).
treść:
Kod: obrazek weryfikujący
 
Hendrix (gość)
21 grudnia 2010, 17:08
*** POTWIERDZAM !!! KUPIŁEM TĄ KSIĄŻKĘ 19.12.2010 ROKU - JEST SUPER !!!***
BARDZO gorąco POLECAM !!! każdy grosz z 39,90 jest tego wart....
ML
21 grudnia 2010, 17:27
Wiedza zawarta w dobrej książce jest warta wielokrotnie więcej, niż koszt jej zakupu. Jest tylko jeden warunek - wiedzę trzeba stosować w praktyce. Ta książka zdecydowanie jest warta swojej ceny.
Kat (gość)
12 października 2011, 18:05
Właśnie jestem w trakcie czytania. Muszę powiedzieć, ze mam spore problemy z wiarą w siebie i swoje możliwości, ta książka dała( i nadal daje) mi motywację do zmian. Jest napisana prostym, zrozumiałym dla każdego językiem, co nie umniejsza ogromu wiedzy w niej zawartej. Godna polecenia. Ja na pewno nie raz będę do niej wracać.
Anna ;) (gość)
28 października 2012, 14:18
Wydaje mi się że jest podobna do książki,, The Secret''
©copyright 2008-2022 Najbogatsi.pl
o stronie | polityka prywatnosci | mapa | kontakt