Najbogatsi.pl - strona główna


nie pamiętasz hasła? | rejestracja
Strona główna > Literatura > Internetowi Milionerzy czyli jak zdobyć fortunę online - Scott C. Fox
20 sierpnia 2011
Wyślij link znajomymdrukujfont: -A  A+

Internetowi Milionerzy czyli jak zdobyć fortunę online - Scott C. Fox
recenzja książki


Tagi: działalność gospodarcza internet internetowi milionerzy pasja pieniądze praca na etacie scott c. fox | wszystkie tagi

Jak można wykorzystać internet i swoje zainteresowania do zarabiania dużych pieniędzy.

Twoja opinia będzie mile widziana. Dodaj komentarz!

Każdy z nas korzysta z internetu (nie czytałbyś tej recenzji gdyby było inaczej ;)), nie każdy jednak wie, jakie pieniądze można zarobić używając globalnej sieci.

Scott C. Fox, który przyczynił się do rozwoju wielu biznesów internetowych przekonuje, że każdy z nas mając jakąś pasję, może ją przekształcić w dochodowy interes nie ryzykując zbyt wiele.

Wszystko dzięki bardzo niskim kosztom rozpoczęcia działalności w sieci. Kiedyś były one dość wysokie, teraz głównie dzięki istnieniu darmowych narzędzi do budowy stron internetowych i dużym spadku opłat za obsługę transakcji kartą płatniczą. Wystarczy kilkadziesiąt złotych na domenę i hosting, a także odrobina chęci aby móc otworzyć własny biznes w internecie.

Autor przedstawia szereg przykładów właścicieli witryn, którzy zmienili swoje życie dzięki internetowi. Są to najczęściej zwykli ludzie, którzy potrafili swoje zainteresowania zaprezentować w sieci i zacząć sprzedawać rozmaite produkty z nimi związane lub pozyskiwać reklamodawców na swoje strony. Fox przekonuje, że można stworzyć biznes, na który trzeba będzie przeznaczać tylko część swojego czasu, nie rezygnując przy tym ze stałej pracy na etacie.

Scott Fox moim zdaniem bardzo logicznie i wiarygodnie przedstawia możliwości jakie daje internet w zarabianiu pieniędzy. Powołuje się, co prawda wyłącznie na przykłady biznesów amerykańskich, ale polski rynek wydaje się wystarczająco duży, żeby dać szanse na powodzenie. Poza tym wcale nie trzeba się ograniczać tylko do Polski, bo sieci zawsze jest się o jedno kliknięcie od dowolnej innej strony zapisanej na serwerze na drugim końcu świata.
Rafał Bednarz
WykopBlipTwitter
« poprzednia
następna »
Komentarze
autor:
login (lub e-mail)/pseudonim hasło:
załóż konto
Jeśli masz konto wpisz login (lub e-mail) i hasło lub komentuj pod pseudonimem (hasło niewymagane).
treść:
Kod: obrazek weryfikujący
 
Na razie nikt nie dodał komentarza :-/. Twój może być pierwszy!
©copyright 2008-2023 Najbogatsi.pl
o stronie | polityka prywatnosci | mapa | kontakt