Najbogatsi.pl - strona główna


nie pamiętasz hasła? | rejestracja
Strona główna > Literatura > E-biznes po godzinach. Jak zarabiać w sieci bez rzucania pracy na etacie - ...
8 grudnia 2011 (zmod.: 19 września 2012)
Wyślij link znajomymdrukujfont: -A  A+

E-biznes po godzinach. Jak zarabiać w sieci bez rzucania pracy na etacie - Maciej Dutko
recenzja książki


Tagi: biznes działalność gospodarcza e-biznes e-biznes po godzinach internet maciej dutko pieniądze praca na etacie zarabianie pieniędzy | wszystkie tagi

Jak można rozwijać biznes internetowy, równocześnie pracując na etacie.

Twoja opinia będzie mile widziana. Dodaj komentarz!

Bardzo często stawia się przeciwko sobie dwa modele zarobkowania: praca dla kogoś i prowadzenie własnej działalności. W rzeczywistości oba podejścia nie muszą się wykluczać. Można zarówno pracować na etacie, jak i rozwijać swoją własną działalność biznesową. Jest to szczególnie łatwe w dobie internetu.

Autor książki dr Maciej Dutko, który sam jest e-przedsiębiorcą i wcześniej pracował na etacie, przekonuje, dlaczego warto przynajmniej spróbować zająć się zarabianiem pieniędzy w internecie nie porzucając (przynajmniej na początku) swojej aktualnej pracy na etacie. Obala mit stabilności pracy w czyjejś firmie, udowadniając za razem, że w jakichkolwiek działaniach zarobkowych dochodzi do nieustannych zmian, z którymi trzeba się oswoić i przyjąć jako normę.

W tych rozważaniach istotny jest fakt przewagi biznesu elektronicznego nad tradycyjnym. W internecie wszystko można robić łatwiej, taniej i niezależnie od miejsca zamieszkania. To wszystko sprawia też, że można cały czas pracować na etacie i zarabiać dodatkowe pieniądze poza nim.

W książce przedstawiono szereg sposobów na rozpoczęcie działalności w internecie, takich jak: sprzedaż produktów na aukcjach (takich jak allegro.pl), prowadzenie sklepu internetowego, czy też oferowanie rozmaitych usług przez sieć. Wszystkie te sposoby poparte są praktycznym poradami i wskazówkami.

Werdykt: jeśli nie jesteś osobą, która chce całe życie spędzić pracując na cudzy rachunek i chciałbyś przynajmniej spróbować (bez większego ryzyka) stworzyć coś na własną rękę, to ta książka jest dla Ciebie.
Rafał Bednarz
WykopBlipTwitter
« poprzednia
następna »
Komentarze
autor:
login (lub e-mail)/pseudonim hasło:
załóż konto
Jeśli masz konto wpisz login (lub e-mail) i hasło lub komentuj pod pseudonimem (hasło niewymagane).
treść:
Kod: obrazek weryfikujący
 
Na razie nikt nie dodał komentarza :-/. Twój może być pierwszy!
©copyright 2008-2023 Najbogatsi.pl
o stronie | polityka prywatnosci | mapa | kontakt