Najbogatsi.pl - strona główna


nie pamiętasz hasła? | rejestracja
Strona główna > Literatura > Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie - T. Harv Eker
2 marca 2009 (zmod.: 26 kwietnia 2011)
Wyślij link znajomymdrukujfont: -A  A+

Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie - T. Harv Eker
recenzja książki


Tagi: bogactwo bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie dochód pasywny milionerzy sposób myślenia bogatych sukces t. harv eker | wszystkie tagi

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy łatwo dochodzą do majątku, a inni mają ciągłe problemy, żeby związać koniec z końcem? Czy ta różnica wynika z ich wykształcenia, inteligencji, umiejętności, wyczucia czasu, nawyków zawodowych, kontaktów, odrobiny szczęścia, czy też może z zawodu, biznesu albo inwestycji, które wybrali?

Twoja opinia będzie mile widziana. Dodaj komentarz!

Szokująca odpowiedź brzmi: z żadnej z tych rzeczy!

W przełomowej książce Biedny albo bogaty T. Harv Eker twierdzi: Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość!. Eker potrafi to zrobić, rozpoznając indywidualny schemat pieniędzy i sukcesu. Każdy z nas ma własny schemat pieniędzy zakorzeniony w podświadomości i to właśnie ten schemat, bardziej niż cokolwiek innego, decyduje o naszym sukcesie finansowym. Możesz wiedzieć wszystko o marketingu, sprzedaży, negocjacjach, akcjach, nieruchomościach i świecie finansów, lecz jeśli twój schemat pieniędzy nie jest nastawiony na wielki sukces, nigdy nie dojdziesz do wielkich pieniędzy - a jeśli jakimś trafem zdobędziesz pieniądze, najprawdopodobniej je stracisz!

Biedny albo bogaty to właściwie dwie książki w jednej. Pierwsza część wyjaśnia, jak działa schemat pieniędzy. Z wykładu Ekera, którego cechuje rzadko spotykane połączenie błyskotliwej inteligencji z niezwykłym poczuciem humoru, dowiesz się, jaką zajmujesz pozycję w świecie finansów. Nauczysz się też, jak rozpoznać i skorygować swój schemat pieniędzy, żeby nie tylko zrobić majątek, ale żeby go utrzymać i stale powiększać.

W drugiej części poznasz siedemnaście zestawów myśli, które mówią o tym, w jaki sposób działają ludzie bogaci w odróżnieniu od większości ludzi biednych i średnio zamożnych. Każdy zestaw obejmuje opis praktycznych działań, które powinieneś podjąć, żeby zdecydowanie zwiększyć swoje dochody.

Jeśli nie wiedzie ci się finansowo tak, jakbyś sobie życzył, to znaczy, że musisz zmienić swój schemat pieniędzy. Niestety, twój obecny schemat zostanie z tobą do końca życia, jeśli go nie zidentyfikujesz i nie skorygujesz - właśnie w tym pomoże ci ta niezwykła książka. Zdaniem Ekera, sprawa jest prosta: jeśli będziesz myślał tak, jak myślą ludzie bogaci, i robił to, co oni robią, jest duża szansa, że staniesz się jednym z nich!
WykopBlipTwitter
« poprzednia
następna »
Komentarze
autor:
login (lub e-mail)/pseudonim hasło:
załóż konto
Jeśli masz konto wpisz login (lub e-mail) i hasło lub komentuj pod pseudonimem (hasło niewymagane).
treść:
Kod: obrazek weryfikujący
 
Michał Szen (gość)
23 kwietnia 2009, 22:39
Szukam słów dla opisania tej książki, jestem świeżo po jej przeczytaniu i stwierdzam, że jest ona jak dla mnie Szokująca.
Nie mniej polecam każdemu, warto spojrzeć na swoje podejście do pieniędzy przez pryzmat tej książki.
(gość)
24 kwietnia 2009, 00:34
Są takie książki, po lekturze których myślisz " To teraz muszę zmienić coś w swoim życiu" Uważam, że "Bogaty albo biedny" jest jedną z tych książek, po przeczytaniu których wprowadzasz zmiany do swojego życia, a nie tylko chęć zmian. Michał, podpisuję się obiema rękami pod Twoim komentarzem.
Levis (gość)
16 lipca 2010, 09:18
Świetna książka. Trzeba ją czytać kilka razy wraz z poszerzaniem świadomości odnośnie finansów. Taka "a must have".
ML
19 lipca 2010, 09:06
Znam osobę, która tą książkę nosi ze sobą wszędzie i czyta ją w każdej wolnej chwili, nawet kiedy relaksuje się w kąpieli w wannie. Sam przeczytałem ją kilka razy, od czasu do czasu wracam do jej fragmentów i polecam ją każdemu. Zdecydowanie pozycja obowiązkowa.
Czytelnik (gość)
26 lipca 2012, 22:05
Książka na 10 możliwych daje 16 bardzo dobra polecam poczytanie jeszcze Kto zabrał mój ser? i Potęga podświadomości. To daje szerszy pogląd sytuacji
©copyright 2008-2021 Najbogatsi.pl
o stronie | polityka prywatnosci | mapa | kontakt